Na tej stronie będziemy publikować oferty pracy w naszej firmie. Jeśli chcesz złożyć aplikację już dziś, wyślij maila na adres rekrutacja@systemdata.pl ze swoim CV. Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się osobiście, zapraszając na spotkanie.

Specjalista do spraw sprzedaży i promocji

Wymagania:

Wykształcenie minimum średnie (kierunki informatyczne lub pokrewne), biegła znajomość sprzętu IT, prawo jazdy kat. B, umiejętność pracy pod presją czasu, chęć podejmowania nowych wyzwań zawodowych, otwartość na wiedzę i nowe umiejętności, dyspozycyjność oraz umiejętność efektywnej pracy w zespole, znajomość języka angielskiego w stopniu minimum średnio zaawansowanym.

Charakterystyka:

Obsługa klientów indywidualnych i biznesowych, przygotowywanie ofert dla klientów, nawiązywanie i budowanie relacji z klientami, prowadzenie negocjacji handlowych, budowa bazy klientów biznesowych, realizacja kampanii promocyjno-reklamowych, uczestniczenie w dynamicznym rozwoju firmy, możliwość rozwoju zawodowego w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, niezbędne szkolenia, możliwość uczestniczenia w bezpłatnych kursach językowych.

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o przesłanie CV na adres poczty elektronicznej: rekrutacja@systemdata.pl.