Nasza firma specjalizuje się w kompleksowym serwisie sprzętu informatycznego. Mając na uwadze rosnące zapotrzebowanie na profesjonalną obsługę i serwis gwarantujemy wysoką jakość usług w zakresie napraw, przeglądów, konserwacji oraz instalacji sprzętu komputerowego i fiskalnego. Świadczymy usługi serwisowe dla klientów indywidualnych, a także dla firm i jednostek budżetowych. 

Oferujemy Państwu profesjonalną opiekę i stały nadzór nad posiadanymi zasobami informatycznymi dzięki umowom serwisowym. Oferta opieki informatycznej jest usługą skierowaną przede wszystkim dla jednostek potrzebujących solidnej i fachowej pomocy w zakresie obsługi technicznej sprzętu komputerowego, fiskalnego, biurowego i urządzeń peryferyjnych, a także w zakresie wdrażania nowych rozwiązań.

Coraz większe grono naszych Klientów korzysta z tej formy współpracy, gdyż gwarantuje ona obniżenie kosztów eksploatacji sprzętu informatycznego, pozwala na planowanie wydatków związanych z informatyką przy zwiększeniu bezpieczeństwa pracy. 

Zainteresowanych prosimy o kontakt z Kierownikiem Serwisu, który umówi się z Państwem na spotkanie w celu omówienia wszelkich szczegółów oraz odpowie na wszystkie pytania.

 

Zapraszamy do współpracy!

 

Serwis jest do Państwa dyspozycji:

od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00

 

Kontakt z serwisem:

tel. 17 581 82 85

e-mail: serwis@systemdata.pl